Cilt Bakımı

Temizlik, korunma, güzellik ve sağlık için her modern insanın periyodik aralıklarla yaptırması gerekli bir bakımdır. Ciltte görünen bir problem olmaması, o cildin sağlıklı ve biyolojik yaşına uygun olduğu anlamında değildir. Cilt bakımı herkesin yaptırması gereken geleceğe yatırımın ilk basamağıdır. Kişilerin nasıl görüldüğü modern toplumda daha da önemlidir. İnsanın kendini iyi hissetmesi, güzel bulması ruh sağlığı ve başarısı için gereklidir. Kozmotolojide, amaç kişiye hem sağlıklı hem de daha genç görünüm vermektir.
 
Cildimiz, en dışımızı saran bir mantodur ve her türlü dış ortama açıktır. Uzman doktorunuz gözetiminde, cilt tipiniz ve cilt yaşınıza uygun bakımlar ile cildinizin fizyolojisini korur  ve olabilecek hasarları en alt noktaya taşırsınız. Cildinde henüz bir problem oluşmamış kişiler cilt bakımının önemini ve gerekliliğini fark edememektedir. Oysa düzenli aralıklarla yapılacak dişeye özel cilt bakımları cildi korur, temiz tutar ve yaşlanmasını geciktirir.  Sivilce ve siyah nokta problemi olan ya da cildi normale göre daha yağlı olan kişilerin cilt bakımına ihtiyacı göreceli olarak daha fazladır. Unutulmamalı ki cilt bakımı cildi koruyan, onaran ve temizleyen bir işlemdir. Düzenli yaptırmamak problem yaratır.
 
Herkesin cilt tipi farklı olduğundan kullanılacak ürün kişiye göre değişiklik gösterir. Seans sıklığı en geç 2 ayda 1 olmalıdır.
 
Bu yazı bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Bu site ziyaretçilerini bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir doktora başvurunuz. 

Randevu almak ister misiniz?