Somon DNA Aşısı

Somon DNA Aşısı Nedir ?
 
İçeriğindeki “Saf Hyaluronik Asit” ve Somon Balığından elde edilen DNA molekülü sayesinde, ciltte şimdiye kadar hiç görülmemiş bir hücre yenilemesi sağlar. Aynı zamanda hızlı bir gençleşme ve canlandırma etkisi yaratır.
 
Somon DNA aşısı kimlere uygundur ?
 
Cilt gençleştirme tedavilerinin en yüz güldürücü olanlarından biridir. 40 yaş üstü kişilerde yüz ovalinin sıkılaşması yüzde beliren çizgilerin hafiflemesi veya kaybolması cilt elastikiyetinin korunması için senede 2-4 seans önerilir. Seans aralıkları 2-3 hafta olmalıdır. Bu işlemle beklentimiz hem cilt yaşlanmasını önlemek hem de daimi genç kalmayı sağlamaktır. Yüz bölgesi dışında, el üstüne ve göz çevresine de uygulanır. Sigara, stres,menopoz, hormonal bozukluk, düzensiz ilaç kullanımına bağlımat,sarı ve kuru ciltlerde Somon DNA tedavisi tercih edilir. Kol sarkmaları, bacak içi gevşekliğinin önlenmesi için hazırlanan vücut formülleri de vardır. Çatlak tedavisinde ve sivilce izlerinin tedavisinde de etkilidir. Her mevsim yapılabilinir. İşlem ağrısızdır. Alerjen değildir. Güvenle kullanılabilinir.
 
Tedavi sonrası beklentiler nelerdir ?
 
Hastalar her uygulamadan sonra ciltlerinin biraz daha canlandığını gözlemler ve her sabah daha genç bir ciltle uyanırlar.
 
Somon DNA’sının ciltteki bu etkisinin sebebi bilimsel araştırmalar sonucu ortaya konmuştur. Araştırma sonucunda “SOMON BALIĞI” insan cildindeki eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynak olduğu bilgisine ulaşılmıştır.

Bu site ziyaretçilerini bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir doktora başvurunuz. 

Randevu almak ister misiniz?